Bir Orkestra Şefi Gibi

Omnitro e-ticaretin tüm kilit noktalarını yönetir. Mal kabulden e-fatura oluşturulmasına kadar uçtan uca hizmetiyle tüm süreci otomatikleştirir, basitleştirir. Tek yapmanız gereken satış yaptığınız kanalları Omnitro’ya bağlamak ve ürünlerinizi depomuza yollamak.

Her yere entegre oluyoruz

Online satışlarınızı gerçekleştirebildiğiniz onlarca platformu Omnitro’ya tek tuşla aktarın, tek bir platformdan e-ticaret lojistiğini yönetmenin keyfine varın.

Shopify

Dünyaca ünlü online mağaza Shopify’daki çevrim içi mağazalarınızın satış verilerini Omnitro’ya tek tuşla ekleyin.

Woocommerce

WooCommerce üzerinden oluşturduğunuz sitelerin siparişlerini otomatik olarak görüntüleyin.

StockMount

Satış kanallarınızı Stockmount üzerinden entegre ettiyseniz, Omnitro’da işiniz çok daha kolay.

n11

Türkiye’nin en ünlü açık pazar platformundaki dükkanınız Omnitro’ya otomatik tanımlansın.

HepsiBurada

Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden Hepsiburada’daki satışlarınızı Omnitro’da görüntüleyin.

Amazon

Dünya’da internet üzerinden satışı yeniden tanımlayan Amazon’daki mağazalarınız tek tuşla Omnitro’da.

Paraşüt

Omnitro e-faturalarınızı Türkiye’nin en çok kullanılan muhasebe programı üzerinden otomatik olarak oluştursun.

Magento

Magento tabanlı e-ticaret platformunuzdaki ürünlerinizin satışlarını Omnitro’da görüntüleyin.

Ticimax

E-ticaret sitelerine yazılım konusunda profesyonel destek sağlayan Ticimax da Omnitro’ya entegre.

OPEN API ile entegrasyonda sınır tanımıyoruz!

Sadece entegre olmuyoruz, Open API üzerinden istediğiniz her yere entegre edilebiliyoruz. Size otomatik olarak sağlayamadığımız entegrasyonlar için sizin bizi istediğiniz yerlere entegre etmenize olanak veriyoruz. 

Omnitro ile entegre olduktan sonra sizleri bekleyen bulut tabanlı platformumuz ile e-ticaret lojistiği süreçleriniz yönetilebilir, hızlı ve esnek hale gelsin. 

Ürünlerinizi kolayca depomuza gönderin.

Mal kabul emri oluşturmak için tek yapmanız gereken internet tarayıcınızdan Omnitro’ya girmek ve ürün kataloğunuzdan hangi ürünleri depomuza yollayacağınızı seçmek. Mal kabul emri oluştuğu anda Omnitro ürünlerinizi depoda kabul etmeye hazır demektir. Dilerseniz ürünleri kargoya vererek bize gönderebilirsiniz, dilerseniz de Omnitro gelip alabilir.

Ürünlerinizi düzenleyin, satış analizleri yapın.

Omnitro üzerinden kataloğunuzda bulunan tüm ürünlerin detaylı bilgilerine ulaşabilir, yeni ürün oluşturabilir ve oluşturduğunuz ürünler üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Stokta ne kadar kaldığını anlık olarak görebilir, ürünün satış performansına ve o üründen satın almış olan müşterilerin listesine ulaşabilirsiniz.

Siparişlerinizin her aşamasını takip edin.

Omnitro ile çoklu satış kanallarınızdan gelen tüm siparişleri gerçek zamanlı olarak tek bir ekrandan görebilir ve her siparişin detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satış kanallarından bağımsız sipariş oluşturabilir ve istediğiniz bir adrese gönderebilirsiniz. Siparişin hazırlanma sürecini gerçek zamanlı olarak adım adım gözlemleyebilir, düzenleyebilir veya iptal edebilirsiniz. Tamamlanan siparişlerinizin kargo takip numaralarına ulaşabilirsiniz.

Finans arayüzü ile bugünü ve yarını planlayın.

Omnitro’nun finans ekranı sayesinde bulunduğunuz hizmet paketi dahilindeki kullanımlarınızı gerçek zamanlı kontrol ederek sürpriz giderlerle karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Paket aşımı yaşandığı takdirde faturanıza ne kadar ek ücret yansıtılacağını görebilirsiniz. Sözleşmelerinize, kullanım bilgilerinize ve geçmiş faturalarınıza bakarak performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Paketinizin size artık yetmediğini düşündüğünüz takdirde daha kapsamlı bir pakete tek tıkla geçebilirsiniz.

Güçlerimizi Birleştirelim! 

Omnitro uzmanları, e-ticaret işini büyütmen için sana bilgi versin.

Hemen Teklif Al