Türkiye’nin en güçlü sipariş karşılama hizmeti ile hayallerinin ve girişiminin önündeki en büyük engeli kaldır!

Omnitro ile dertlerin son bulsun!

Elindeki kısıtlı imkânlarla en iyisini yapmak ve işini hızla büyütmek istediğini biliyoruz.

Siparişlerini tek tek, özenle paketleyip kargolamaya harcadığın zaman, büyümenin önündeki önemli bir engel.

Ofisinin bir odasını, satmayı planladığın ürünleri stoklamak için ayırmak zorunda kalabilirsin.

Kurumsal firmalar kadar yüksek iş hacmin olmadığı için kargo firmalarına söz geçirmen ve iyi fiyat alman çok zor.

Başarıya giden bu yolda artık tek başına olmak zorunda değilsin!

E-ticaret, lojistik ve teknoloji alanındaki tecrübemizi senin girişimini büyütmek ve dünyaya açmak için kullanmaya hazırız.

İşletmene özel startup paketinden yararlanarak depolama, sipariş karşılama, ürün gönderim ve takibi işlerini Omnitro’ya yaptırabilirsin.

Bulut tabanlı platformumuz sayesinde e-ticaret lojistiği süreçlerini uçtan uca görüp yönetebilirsin. Üstelik bu entegrasyon için yazılım bilmene hiç gerek yok.

E-lojistik elçilerimiz sana ücretsiz danışmanlık sunmaktan ve tedarik zinciri operasyonlarını mükemmelleştirmekten büyük keyif alacak.

Anlaşmalı kargo firmalarımız sayesinde sana en düşük teklifi sunacağız ve teslimatın kusursuz yürüdüğünden emin olacağız.

Kargolarını yalnızca yurt içinde değil, yurt dışında da indirimli fiyatlarla gönderebileceksin. Müşteri kitlene yurt dışı pazarını da dâhil edebilirsin.

Global firmalarla çalışırken süreçlerimizi sürekli olarak optimize ediyor, yeni teknolojilerle kuşatıyoruz; tabii bunu senin adına da yapmış oluyoruz.

Daha sizinle tanışır tanışmaz, kadın ve genç girişimcilere olan sonsuz desteğiniz ve güler yüzlü ekibiniz beni çok etkiledi. Bir startup firması olarak e-ticaret lojistiği gibi önemli bir alanda bu denli profesyonel bir ekiple çalışmak beni daha çok motive ediyor. Etrafımdaki herkese göğsümü gere gere Omnitro ile çalışıyorum diyorum.

Güçlerimizi Birleştirelim! 

Omnitro uzmanları, e-ticaret işini büyütmen için sana bilgi versin.

Hemen Teklif Al