Omnitro ile Büyüyün

Omnitro e-ticaret yapan şirketlere depolama, ürün toplama, paketleme, kargo ve iade süreçleri yönetimi hizmeti ve katma değerli hizmetler sunan bulut tabanlı bir platformdur. 

Ürün Depolama

Omnitro’da ürünleriniz 7 gün 24 saat güvenlikli, sigortalı, A+ kalite depolarda, 0 hata güvencesi ile; Sony, Tupperware, Türk Telekom International, Rossmann gibi devlerin ürünleriyle beraber korunur. 

Sipariş Hazırlama

Omnitro, web sitenizden satış yaptığınız anda sizin için ürünlerinizi depoda bulunduğu alanlardan toplar. Toplanan ürünleri önceden belirlemiş olduğunuz özel paketleme yöntemleriyle paketler.

Kargolama

Omnitro UPS ile beraber çalışarak özenle hazırlanmış olan paketlerinizi müşterilerinize kargo takip numarasıyla birlikte en hızlı ve en güvenli şekilde kargolar. 

Bulut Tabanlı Platform

Omnitro mal kabulden, ürünlerinizin müşterilerinize teslimine kadar geçen tüm süreci web tabanlı bir arayüzden adım adım takip edip yönetebileceğiniz bulut tabanlı bir platforma sahiptir.

İade Yönetimi

Omnitro müşterilerinizden geri dönen ürünleri kolayca yönetebileceğiniz bir arayüz sunar. Tekrar stoklama veya hurda kararlarını vermeniz için kullanıcı dostu bir kumanda merkezi sağlar. 

Katma Değerli Hizmetler

Omnitro size ve müşterilerinize markanızının değerini yükseltecek ve satış esnekliğinizi artıracak katma değerli hizmetler sunmaktadır. 

Özel Kutulama

Özel tasarım kutularınızı bize gönderin. Nasıl bir kutulama istediğinizi tarif edin, siparişleriniz ona göre kutulansın.

Kapıda Ödeme

Omnitro kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme özelliklerini destekler. Böylece müşterilerinize web sitenizde farklı ödeme opsiyonları sunabilirsiniz.

Barkod Desteği

Ürünlerinizin barkodları yoksa biz sizin yerinize ürünlerinizi en uygun şekilde barkodlayalım.

Hediye Paketi / Tebrik Kartı

Müşterileriniz sevdiklerine hediye göndermek istediğinde web siteniz üzerinden sevgi sözcükleri yazsın. Biz de hediye paketine bu sevgi sözcüklerini ekleyelim.

Birden Fazla Ürün İçeren Kampanyalar

Omnitro, birden fazla ürünü birleştirerek (Bundling, Kitting) tek bir ürün olarak satmanıza olanak tanır. Bu durum size kampanyalarınızda esneklik sağlar.

Hassasiyet Gerektiren Ürünler

Eğer dökülebilecek, kırılabilecek ya da ezilebilecek ürünleriniz varsa Omnitro bu ürünlerinizi isteğiniz yönünde sarabilir, bantlayabilir ya da ayrıca kutulayabilir.

Biz hazırız, hadi başlayalım! 

Şirketinize özel süreçleri ve fiyatları yüz yüze konuşmak için vakit kaybetmeyin!

Hemen Teklif Al