Tedarik Zinciriniz Artık Kontrol Altında

Omnitro’nun e-ticaret şirketleri için sunduğu hizmetler otomasyona ve lojistik süreçlerinin kontrol altına alınmasına dayanır. Omnitro’nun şirketinizin pazar payını nasıl artıracağını gösterelim.

Üye olarak satış kanallarınızı Omnitro’ya bağlayın ve ürünlerinizi depomuza gönderin

E-ticaretinizin bütün satış kanalları Omnitro’ya kolaylıkla entegre olabilir.  Bu entegrasyondan sonra ürünlerinizi sistem üzerinden yüklemeniz ve depomuza göndermeniz yeterli. 

Ürünlerinizi alalım, adresli ve güvenli bir biçimde depolayalım

Ürünleriniz bize ulaşınca, kalite kontrol aşamasından geçerek, önceden belirlenmiş adreslerde stoklanırlar. Stoklarınız gerçek zamanlı takip edilebilir ve azaldığında sistem üzerinden size uyarı gönderilir. 

Satışlarınız Omnitro’ya geldikçe siparişlerinizi hazırlayalım ve paketleyelim

Satış kanallarınız Omnitro’ya entegre olduğu için siparişleriniz bize otomatik ve anlık olarak gelmeye başlar. Saat 14:00’e kadar gelen her siparişten sonra ürünler aynı gün toplanır ve dilediğiniz gibi paketlenir. 

Paketlerinizi kargolayalım ve müşterileriniz ürünlerini teslim alsın

Siparişleriniz en hızlı, en uygun fiyatlı ve en güvenilir şekilde müşterilerinize kargo takip numarasıyla beraber yollanır. Gönderilen bütün kargolar Omnitro üzerinden de gerçek zamanlı olarak aşama aşama takip edilebilir. 

Bütün süreci Omnitro’nun bulut tabanlı web ara yüzünden kontrol edin ve yönetin

Omnitro, sizin adınıza gerçekleştirilen bütün e-ticaret lojistiği operasyonlarınızı size özel hazırlanmış bulut tabanlı platformunuzdan takip edebilmenizi sağlar. Satışlarınızı, stoklarınızı, performans metriklerinizi özel analitik raporlar halinde sunar ve yönetme imkanı verir. 

Güçlerimizi Birleştirelim! 

Omnitro uzmanları, e-ticaret işini büyütmen için sana bilgi versin.

Hemen Teklif Al