Biz Müşterilerimizi Seviyoruz,

Onlar Da Bizi!

Çünkü…

Biz onlara bütün detayları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş uçtan-uca bir e-ticaret lojistiği hizmeti sunuyoruz.

Kapsamlı bir SaaS platformu üzerinden bütün tedarik zinciri operasyonlarınızı yürütebilme ve mükemmelleştirme imkanı sunuyoruz.

Kendini kullanıcı dostu ürün ve hizmetlere adamış Ar-Ge ve operasyon uzmanlarından oluşan 100 kişiyi aşan bir ekibe sahibiz.

Sistemlerini sürekli optimize eden, son teknolojilerle donatılmış modern deposunu kendi yazılımlarıyla besleyen bir operasyon sürecimiz var.

customer-bolts-rossman
Özel taleplerimize yönelik istediğimiz esnek çözümleri çok hızlı bir şekilde sundular. Yüksek hacimle başladığımız online satışlarımızda sistemsel ya da operasyonel herhangi bir sorunla karşılaşmadık ve müşterilerimizden çok olumlu dönüşler alıyoruz. İşbirliğimizden son derece memnunuz, sipariş adetleri ne olursa olsun bu sistemi tüm markalara tavsiye ederiz.
Omnitro ile çalışmanın en büyük avantajı depolama, sipariş hazırlama ve kargolama gibi lojistik süreçlerini otomatik hale getirerek kazandığımız zaman oldu. Bu süreçlerin hiçbiri için endişe etmemiz gerekmiyor; dolayısıyla tüm değerli zamanımızı pazarlama, ürün geliştirme ve satış gibi işimizin özünü oluşturan konulara aktarabiliyoruz.
customer-bolts-iamnotbasic
customer-bolts-neo-real
Omnitro, bize elini uzattı ve “Beraber büyüyeceğiz Atıl Bey” dedi. Kafamızda kurduğumuz lojistik hayalinin zaman içerisinde gerçekleştiğini gördük. Herhalde bir üreticinin bundan daha büyük bir hayali olamaz.
Daha sizinle tanışır tanışmaz, kadın ve genç girişimcilere olan sonsuz desteğiniz ve güler yüzlü ekibiniz beni çok etkiledi. Bir startup firması olarak e-ticaret lojistiği gibi önemli bir alanda bu denli profesyonel bir ekiple çalışmak beni daha çok motive ediyor. Etrafımdaki herkese göğsümü gere gere Omnitro ile çalışıyorum diyorum.
customer-bolts-gourmet-ladies
nefis-hayat-bolt
Omnitro’da en çok dikkatimizi çeken şey; her kademede çok güler yüzlü ve yardımcı personeli olmasıydı. Çalışmaya başladığımız günden beri personelin bu tutumu hiç değişmedi. Omnitro bizim için güvenilir bir e-ticaret operasyon ortağı oldu, teşekkür ederiz.

Güçlerimizi Birleştirelim! 

Omnitro uzmanları, e-ticaret işini büyütmen için sana bilgi versin.

Hemen Teklif Al