En iyi müşteri deneyimi ile markanıza olan güveni arttırın, global olun!

Omnitro ile zamanınız size kalsın!

Kendi deponuzu veya lojistik operasyonlarınızı yönetmek ürününüzün satış ve pazarlamasına ayırdığınız vakitten ve bütçeden çalıyor. 

Satışlarınızın artmasıyla depo açmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Ancak deponun getirdiği operasyonel yük ve masraflar sizi işinizin mutfağına odaklanmaktan alıkoyuyor.

Sipariş adetleriniz arttıkça ya da dalgalandıkça almanız gereken personel sayısı, ihtiyaç duyduğunuz depo alanı ve idari sorunlar artıyor.

E-ticaret, lojistik ve teknoloji alanındaki tecrübemizi sizin iş hacminizi büyütmek ve sizi dünyaya açmak için kullanmaya hazırız.

Omnitro depolama, sipariş hazırlama ve gönderme işlerini sizin yerinize yapsın. Siz ürün geliştirme, satış ve pazarlama faaliyetlerine odaklanın.

İşinizi büyütmeniz işimizi zorlaştırmayacak. Daha fazla depo alanı ve sipariş karşılama personeli Omnitro’da sizleri bekliyor.

Kargolarınızı sadece yurt içine değil, yurt dışına da indirimli fiyatlarla gönderebilecek; yurt dışındaki pazarlara açılabileceksiniz.

Satışlarınızın anlık artışlarını ya da dalgalanmalarını karşılayacak iş gücüne, fiziki ortama ve teknolojik imkânlara sahibiz.

Uzman yazılımcılarımızdan ve e-lojistik elçilerimizden istediğiniz an yardım alabilirsiniz.

Süreçlerimizi sürekli olarak optimize ediyor, yeni teknolojilerle kuşatıyoruz; tabii bunu sizin adınıza da yapmış oluyoruz.

Depolarımızda ürünleriniz, global müşterilerimizle aynı güvenlik standartları altında korunuyor.

E-ticaret işinde bu zamana kadar verdiğimiz en doğru karar. Müşterilerimizden sık sık “Hayatımda gördüğüm en iyi e-ticaret deneyimi” yorumu alıyoruz, bunun sebebi Cherry-e markası değil, Omnitro. Bizim bütün e-ticaret işlerimizin tereyağından kıl çeker gibi halledilmesini sağladılar.

Güçlerimizi Birleştirelim! 

Omnitro uzmanları, e-ticaret işini büyütmen için sana bilgi versin.

Hemen Teklif Al