Omnitro, kurumunuzun hak ettiği e-ticaret lojistik hizmetini yüksek hacim, üstün teknoloji ve özel entegrasyonlar ile sunar!

Omnitro ile ihtiyaca özel, hızlı çözümler!

Yüksek hacimle satış yapan global bir firma olarak özel e-ticaret çözümlerine, hantal kalan departmanlarınızı hızlandırmaya ve analitik raporlara ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

Kurumsal organizasyonunuzun e-ticaret süreçleri için ihtiyaca özel talepleri var.

Depo operasyonlarınızı yöneten birim ya da kuruluş sizin hızınıza ayak uyduramıyor olabilir.

Artan satışlarınızın sonucu olarak gelen iadelerin verimli biçimde yönetilmesi ve kontrol altında tutulması zorlaşıyor.

Omitro’nun Enterprise müşterilere özel çözümleri sayesinde talepleriniz ne kadar farklı olursa olsun, e-ticaret operasyonlarınızı kusursuz bir biçimde yürütebilirsiniz.

Periyodik analitik raporlar ve sürece özel tanımlanmış KPI’lar ile lojistik operasyon performansınızın en üstte olduğundan emin olacaksınız.

Ürünlerinizi sigortalı olarak depolarken ya da siparişlerinizi müşterilerinize ulaştırırken, ödüllü “0 hata” politikamız ile güvence altındasınız.

Depolarımızdaki operasyonlarınızı bulut tabanlı platformumuz sayesinde internet tarayıcınız üzerinden her an takip edip gözlemleyebilirsiniz.

Gelen iadeler için personelimizi eğiterek iade yönetim sürecini otomatikleştirebilir, tekrar stok veya hurda kararlarını bize bırakabilirsiniz.

Uluslararası çalışan kargo partnerlerimiz ile kargolarınızı sadece yurt içine değil, yurt dışına da hızlı ve sorunsuz biçimde gönderebilirsiniz.

TAPA standartlarında güvenlik seviyesindeki depomuz ile ürünleriniz raflarımızdayken emin ellerde, üstelik sigortalı.

Özel taleplerimize yönelik istediğimiz esnek çözümleri çok hızlı bir şekilde sundular. Yüksek hacimle başladığımız online satışlarımızda sistemsel ya da operasyonel herhangi bir sorunla karşılaşmadık ve müşterilerimizden çok olumlu dönüşler alıyoruz. İşbirliğimizden son derece memnunuz, sipariş adetleri ne olursa olsun bu sistemi tüm markalara tavsiye ederiz.

Güçlerimizi Birleştirelim! 

Omnitro uzmanları, e-ticaret işini büyütmen için sana bilgi versin.

Hemen Teklif Al